Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች
