Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
