Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Exclude these files
ca: Exclou aquests fitxers

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: auto
ca: automàtic
