Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Download
de: Herunterladen

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: Exclude these files
de: Diese Dateien ausschließen

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
de: Warnung: Sollte nur vertrauenswürdigen Rollen gewährt werden; diese Berechtigung hat Auswirkungen auf die Sicherheit.

en: auto
de: automatisch

en: Redirect to page
de: Zur Seite weiterleiten
