Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: FTP settings
ja: FTP設定

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。
