Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना
