Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Do nothing
pt: Fazer nada

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Aviso: Dê apenas para papéis de confiança. Esta permissão tem implicações de segurança.

en: -- Please Select --
pt: - Por favor selecione -
