Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Download
pt: Descarregar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
