Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Download
ro: Descarcă

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.
