Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
