Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات
