Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Basic
az: Əsas

en: Select
az: Seçin

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
