Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Digest
bo: Digest གསང་ཡིག

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
