Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Select
gu: પસંદ કરો
