Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Basic
hi: सामान्य
