Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Digest
ku: شیکردنەوە
