Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်
