Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Select
pl: Wybierz

en: Digest
pl: Streszczenie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
