Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Select
sv: Välj

en: Digest
sv: Sammandrag

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.
