Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
