Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Select
th: เลือก

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย
