Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings
