Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Basic
ar: الأساسي

en: Digest
ar: موجز

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
