Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Select
bg: Избери
