Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Basic
bs: Obični
