Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Basic
cs: Základní

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Select
cs: Vybrat

en: Digest
cs: Výtah

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
