Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Select
da: Vælg

en: FTP settings
da: FTP indstillinger

en: Digest
da: Sammendrag

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
da: Advarsel: Giv kun til betroede roller; denne tilladelse har sikkerhedsmæssige implikationer.
