Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
