Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Basic
el: Βασική

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Select
el: Επιλογή

en: Digest
el: Σύνοψη

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
