Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Download
es: Descargar

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Basic
es: Básico

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Select
es: Seleccionar

en: Digest
es: Resumen

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.
