Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Basic
et: Lihtne

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Select
et: Vali

en: Digest
et: Kokkuvõte

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
