Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Basic
eu: Basikoa

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Digest
eu: Laburpena
