Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Enabled
is: Virkjað

en: Download
is: Tak niður

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar
