Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Basic
gl: Básico

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Digest
gl: Resumo

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
