Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Basic
he: בסיסי

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Select
he: בחר

en: Digest
he: תקציר

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
