Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Basic
hr: Osnovno

en: Digest
hr: Sažetak

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
