Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Basic
hy: Տարրական
