Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Download
id: Unduh

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Basic
id: Dasar

en: Select
id: Pilih

en: Digest
id: Intisari

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.
