Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Download
is: Hala niður

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Basic
is: Einfalt

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
