Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Basic
jv: Dasar

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
