Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Passphrase
kn: ಗುಪ್ತಪದ
