Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Basic
mn: Үндсэн
