Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Submit
no: Send

en: Username
no: Brukernavn

en: Enabled
no: Aktivert

en: Download
no: Last ned

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Advanced Options
no: Avanserte innstillinger

en: Select
no: Velg

en: Digest
no: Sammendrag

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
no: Advarsel: Denne tillatelsen har implikasjoner for sikkerheten og bør bare gis til betrodde roller.
