Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Basic
ne: सामान्य
