Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Basic
nl: Basis

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Select
nl: Selecteren

en: Digest
nl: Kort verslag

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: auto
nl: automatisch

en: -- Please Select --
nl: -- Selecteer --

en: Enable Two Factor Authentication
nl: Twee-stapsverificatie inschakelen

en: Two Factor Authentication Settings
nl: Tweetrapsverificatie-instellingen
