Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar
