Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Select
oc: Seleccionar

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
