Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Basic
fa: پایه

en: Select
fa: انتخاب

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
