Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Basic
ps: ساده

en: Select
ps: غوره
