Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Download
ru: Скачать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Basic
ru: Основное

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Select
ru: Выбрать

en: FTP settings
ru: Настройки FTP

en: Digest
ru: Формат

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ru: Предупреждение: это право связано с безопасностью сайта. Предоставляйте это право только пользователям той роли, которым вы доверяете.
